כל השירותים המשפטיים לעסק תחת קורת גג אחת
כל השירותים המשפטיים לעסק תחת קורת גג אחת
ליווי חברות ועסקים זו המומחיות שלנו
ליווי חברות ועסקים זו המומחיות שלנו
ליווי בהקמת עסקים

במסגרת התמתחותו, מלווה משרדינו במקצועיות אנשי עסקים,יזמים וחברות במתווה
של
 one stop shop.

שילוב של ניסיון עסקי נרחב, מקצועיות ויצירתיות משפטית, קשרים ונחישות מציבים את משרדנו

כמשרד המוביל בתחום המסחרי אזרחי בחיפה והצפון.

הקמת עסק מחייבת הכנה והיערכות משפטית נכונה מבעוד מועד, זאת על מנת לאפשר לעסק להתנהל נכון אל עבר היעדים העסקיים העומדים לפתחו.

בתהליך הקמתו "פוגש" העסק אתגרים משפטיים ומסחריים אשר דורשים ייעוץ וליווי של עו"ד מסחרי, מקצועי ומומחה בתחום. בשלבים אלו אנו נשמח לעמוד לרשותך.

צוות עורכי הדין המקצועי של משרדנו ילווה אותך בעל העסק בכל שלבי ההקמה של העסק. 43736944_m

  • שלב הרעיון- בשלב זה עומד היזם בפני שאלות רבות כגון: כדאיות ההקמה, הדרך הנכונה להקמת העסק , כיצד להגן על משאבי העסק כאשר יוקם ? האם לרשום פטנט או סימן מסחרי ? האם להגן או לרשום שם לעסק ? האם ניתן לחשוף את הרעיון העסקי בפני משקיעים, לקוחות או שותפים עסקיים ואיך ? ועוד…

 

  • שלב ההקמה- בשלב הזה נדרש המקים לשאלות רבות כגון: באיזו דרך להתאגד ? האם להקים חברה או לא ? מה העליות ומה המשמעות המשפטית של הקמת חברה ? כיצד להתקשר עם השותפים לעסק ? כיצד אני מגן על עצמי מפני תביעות ? איזה הסכם עושים עם הספקים ועם העובדים ? מהן דרישות החוק ביחס לעובדים ? באיזה מודל עבודה לבחור- זכיינות, סוכנות הפצה או אחר ? אילו ביטוחים לעשות ? ועוד…

 

  • שלב החוזים- עם הקמתו, נדרשים לעסק חוזים שונים להתנהלותו התקינה כגון: הסכם מייסדים, הסכם שותפות, הסכם אחזקת מניות, עריכת תקנון, הסכמי השקעה, חוזי קניה או השכרה של נכסים, חוזים להעסקת עובדים, חוזי ספקים וחוזי שירות, הסכם זיכיון, הסכם קבלן משנה, הסכם סודיות, הסכם אי תחרות, הסכם שיתוף פעולה, הסכם נאמנות, הסכם מכירת/הקצאת מניות ועוד..

המשרד בראשותו של עורך הדין אורי תבור, עורך דין מנוסה ומיומן יחד עם צוות עורכי הדין של המשרד, מחויבים לתוצאות עבור לקוחותינו, תוך הקפדה על חסכון כסף וזמן ושאיפה לפתרון סכסוכים עסקיים ואתגרים מסחריים בדרך מיטבית עבור לקוחותינו.

ניתן להתקשר לקבלת שירותי המשרד במודל תשלום ריטיינר (תשלום חודשי קבוע),לפי פרויקט נדרש או  תשלום לפי לשעה.

צור איתנו קשר והצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר הפכו את משרד תבור ושות' ל"בית המקצועי" שלהם.

אנא השאר את פרטיך

ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם