כל השירותים המשפטיים לעסק תחת קורת גג אחת
כל השירותים המשפטיים לעסק תחת קורת גג אחת
ליווי חברות ועסקים זו המומחיות שלנו
ליווי חברות ועסקים זו המומחיות שלנו
הסכם מייסדים

מקימים חברה? אל תוותרו על הסכם מייסדים אשר יבטיח את זכויותיכם!

תבור ושות' עורכי דין – ליווי משפטי לחברות ועסקים זו המומחיות שלנו.

כידוע, בכול עסק בראשית דרכו, היחסים בין השותפים טובים מתמיד והם מלאי מרץ, תקווה ואמונה שהשותף הנוכחי הוא הוא השותף עמו יקימו עסק מצליח ומשגשג לשנים רבות. מתוך אמונה זו, מתוך אי נעימות או פחד, מתוך חברות או היכרות רבת שנים ולעיתים עקב תמימות, מעמידים רבים וטובים את הפרויקט/מיזם, השותפות ואף את עתידם הכלכלי, תחת איום מתמיד של חוסר הבנות, סכסוכים ומחלוקות עתידיות.

ואולם גם בתקופה אופורית של גיבוש הרעיון או הקמת העסק בפועל, חשוב לצפות את פני הנולד, ללבן ולהעלות על הכתב הסכמות להתנהלותו השוטפת של העסק וכן פתרונות למצבים שבאותה עת נראים רחוקים עד מאוד. זאת כמובן עושים באמצעות הסכם מייסדים מקצועי, המהווה אבן יסוד להתקשרות בין שני שותפים או יותר, תוך התאמתו לטיב העסק המוקם, אופי השותפים, הסכמות הבסיס, התוכניות הכלכליות ועוד.

עריכת הסכם מייסדים מקצועי, רציני ומקיף, על ידי עורך דין המתמחה בתחום המסחרי ובעריכת הסכמים, הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בהם יש לטפל בעת הקמת עסק. כאשר הסכם איכותי יכול לחסוך בעלויות רבות במסגרת הניהול השוטף ובהתדיינות ארוכה ויקרה בבתי משפט עקב סכסוך, מחלוקת או כישלון של העסק.

אומנם בימנו קיימים הסכמי מייסדים סטנדרטיים אותם ניתן לקבל בחינם ואולם, חשוב לדעת ולהבין, הסכמים אלו בדרך כלל חסרים סעיפי בסיס חשובים וקריטיים וחשוב מכך "הסכמי חינם" אלו הינם הסכמים כלליים, לא מקצועיים, חסרי התייחסות ספציפית לצרכי השותפים והעסק, לסיכונים, למנגנונים הנדרשים ולסוגיות רבות וחשובות עד מאד.

המשרד בראשותו של עורך הדין אורי תבור, עורך דין מנוסה ומיומן יחד עם צוות עורכי הדין של המשרד, מחויבים לתוצאות עבור לקוחותינו, תוך הקפדה על חסכון כסף וזמן ושאיפה לפתרון סכסוכים עסקיים ואתגרים מסחריים בדרך מיטבית עבור לקוחותינו.

צור איתנו קשר והצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר הפכו את משרד תבור ושות' ל"בית המקצועי" שלהם.

אנא השאר את פרטיך

ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם