תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת צד שלישי

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת צד שלישי ?

תביעת צד שלישי הנה תביעת נזיקין המוגשת על ידי מי שניזוק, בגופו או ברכושו, נגד גורם הנזק במטרה לקבל פיצויים עבור הנזקים וההוצאות שנגרמו עקב ארוע התאונה או התקיפה.

 

 מתי ניתן לתבוע ?

במידה והאדם עצמו או רכוש שבבעלותו (כגון: רכב, גדר, חנות וכיוצ"ב) ניזוקו באחריותו ו/או באשמתו של אחר/צד ג' או אז קמה הזכות להגיש נגדו תביעת נזיקין ולדרוש פיצויים על הנזקים שגרם.

 

 את מי תובעים ?

בתביעת נזיקין אשר נגרמו על ידי צד שלישי מוגשת התביעה נגד המזיק עצמו וככל שהיה מבוטח תובעים גם את חברת הביטוח המבטחת.

 

 הקושי ?

לכאורה משנגרם לנו נזק על ידי צד שלישי אמורה להיות התביעה הליך קל ופשוט במסגרתו נקבל את הפיצוי המגיע חיש מהר ואולם, במהלך השנים הרבות בהן ניהל משרדנו תביעות נזקי צד שלישי עבור חברות ביטוח הבחנו, כי ניזוקים רבים מנסים להתמודד לבד או שוכרים עורכי דין שאינם מתמחים בתחום, דבר אשר מביא אותם לכדי הפסד כספי שלא לצורך.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, טיפל משרד אורי תבור ושות' באלפי "תביעות צד שלישי" והנו בעל התמחות מעמיקה וניסיון רב בתחום זה כמו גם הכרות עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

 הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

 יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

 

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם