תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת פוליסת עבודות קבלניות

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי פוליסת ביטוח עבודות קבלניות ?

פוליסת עבודות קבלניות היא פוליסה שנועדה לקבלנים ויזמים במסגרתה ניתנים כיסויים ביטוחים המתאימים לסוג הסיכונים הטמונים בביצוע של פרויקט קבלני. 

על פי רוב פוליסות עבודות קבלניות מכסות שלושה דברים בסיסיים: את הפרויקט – נזק למבנים, לציוד הבניה, לרכוש אחר ולאתר עצמו, אחריות כלפי צד שלישי – אחריות הקבלן על פי חוק כלפי צד שלישי עקב ביצוע הפרויקט וחבות מעבידים – אחריות לנזקי גוף שנגרמו לעובד הקבלן במסגרת העבודה.

חשוב לדעת. בין פוליסות הקבלנים השונות הנמכרות קיימים הבדלים רבים ומהותיים כאשר כל קבלן יכול לרכוש פוליסה המתאימה לצרכיו.

 

מהי תביעת ביטוח עבודות קבלניות ?

תביעת פוליסת עבודות קבלניות יכולה להיות תביעה של הקבלן עצמו נגד חברת הביטוח במטרה לקבל פיצוי בשל נזקים שנגרמו לפרויקט או לציוד וכן תביעה לכול זכות אחרת על פי הפוליסה; כמו כן, תביעה זו יכולה להיות תביעת נזיקין של צד שלישי או של עובד הקבלן שניזוק, נגד חברת הביטוח ונגד הקבלן עצמו.

 

מתי ניתן לתבוע ?

במידה ולפרויקט או לציוד נגרמו נזקים וחברת הביטוח מסרבת לפצות או בסכום הנזק האמיתי או אז קמה זכות להגיש תביעה נגד חברת הביטוח ולדרוש תשלום מלוא הנזקים שנגרמו. כמו כן במידה וחברת הביטוח אינה מוכנה לפצות צד שלישי או עובד, בשל נזקיו, והחברה הקבלנית נתבעת על ידי הניזוק באופן ישיר או אז קמה זכות לתבוע את חברת הביטוח ולדרוש שיפוי הנזקים הנתבעים.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים וניזוקים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח ומזיקים, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס,ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

 

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם