תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת סחורה בהעברה

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהו ביטוח סחורה בהעברה ?

ביטוח סחורה בהעברה הנו ביטוח אשר נועד לתת כיסוי ביטוחי לסחורה/רכוש המועברים בכלי רכב, מרגע העמסתו ועד הגעתו ליעד, למקרה של אבדן או נזק תאונתי בשטח טריטוריאלי ספציפי המוגדר בפוליסה.

 

מהי תביעת סחורה בהעברה ?

תביעת סחורה בהעברה הנה תביעה נגד המוביל ונגד חברת הביטוח אשר ביטחה אותו בפוליסת סחורה בהעברה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

במידה ובמהלך הובלה ברכב ניזוקה או אבדה הסחורה אשר הובלה או אז קמה הזכות להגיש תביעת נזיקין כספית נגד חברת ההובלות במטרה לקבל פיצוי על הנזקים שנגרמו.

 

הקושי ?

במהלך השנים הרבות בהן מנהל משרדנו תביעות סחורה בהעברה הבחנו, כי חברות הובלה רבות כלל לא היו מבוטחות במהלך ההובלה, דבר אשר הביא לכך שללקוחות אשר נזק נגרם לרכושם היה קושי של ממש להיפרע מחברת התובלה המזיקה. אי לכך אנו ממליצים בחום בטרם ביצוע הובלה לבדוק היטב, כי למוביל הנבחר יש ביטוח סחורה בהעברה בתוקף, לפחות בשווי של תכולת הבית או הסחורה המועברת.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים וניזוקים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח ומזיקים, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס,ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם