תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת נזקי רכב רכוש

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת נזקי רכב רכוש ?

תביעת נזקי רכב רכוש הנה תביעת נזיקין נגד הבעלים או הנהג של רכב אחר אשר הסב נזקים לרכבנו.

 

 מתי ניתן לתבוע ?

במידה ורכב שבבעלותך ניזוק על ידי רכבו של אחר/צד ג' או אז קמה הזכאות להגשת תביעת נזיקין, בגובה הנזקים שנגרמו לרכב וההפסדים שנגרמו לבעליו, בעקבות התאונה.

 

 את מי תובעים ?

בתביעת נזקי רכב רכוש תובעים את נהג הרכב המזיק, את בעלי הרכב, את מעסיקו של הנהג (ככל שקיים) ואת חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בביטוח צד שלישי.

 

 הקושי ?

בימנו מרבית הרכבים הנוסעים בכבישי הארץ הם רכבים המבוטחים בחברת ביטוח או רכבים שבבעלותן של "חברות ליסיניג". היות וחברות אלו הם עסק כלכלי הרי שהן עושות כל שביכולתן להימנע או לצמצם את התשלום זאת, בין השאר, באמצעות עורכי דין אשר זוהי התמחותם ואשר מטפלים ומופיעים מדי יום בתיקים מסוג זה.

במהלך השנים הרבות בהן ניהל משרדנו תביעות נזקי רכב רכוש עבור חברות ביטוח הבחנו, ניזוקים רבים מפסידים כסף, שלא לצורך, בניסיון להתמודד לבד או באמצעות עורכי דין שאינם מתמחים בתחום זה, בתביעות נגד חברות אלו.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, טיפל משרד אורי תבור ושות' באלפי "תביעות של נזקי רכוש" והנו בעל התמחות מעמיקה וניסיון רב בתחום זה כמו גם הכרות עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

 הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

 יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם