תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח דירה ועסק

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי פוליסת ביטוח דירה / עסק ?

פוליסת ביטוח דירה/עסק הנה פוליסת פרט שנועדה להעניק כיסוי ביטוחי לרכוש ומתן החזר כספי בשלושה מקרים עיקריים: נזקים שיגרמו למבנה המבוטח למשל במקרה של שריפה או פיצוץ, נזקים שיגרמו לתכולת המבנה המבוטח למשל במקרה של פריצה או הצפה ובפיצוי לנזקים שיגרמו לצד שלישי כלשהו ולמשל לאורח שבא לבקר בנכס.

 

מהי תביעת ביטוח דירה ?

תביעת פוליסת דירה/עסק הנה תביעה חוזית של מבוטחים, במסגרתה נדרשת חברת הביטוח לפצות בגין נזקים שנגרמו לדירה/לעסק, לתכולה או לכל זכות אחרת המבוטחת בפוליסה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

במידה ובמהלך תקופת הביטוח ארע אחד מהארועים המכוסים בפוליסה (כגון הצפה, פריצה וכיוצ"ב) אז קמה הזכאות להגשת תביעה וקבלת פיצוי מחברת הביטוח המבטחת, כאשר נמליץ לפעול במהרה ולקחת בחשבון שההתיישנות להגשת תביעה היא קצרה ועומדת על שלוש (3) שנים בלבד.

 

הקושי ?

לכאורה במקרה של פריצה לדירה או לעסק קבלת פיצויים מחברת הביטוח אמור להיות הליך פשוט, קל ומהיר ואולם, במהלך השנים הרבות בהן ייצג משרדנו חברות ביטוח ראינו, כי חברות אלו עושות כל שביכולתן להימנע או לצמצם התשלום תוך שהן עושות שימוש בשמאים וחוקרים אשר מבססים עבורם טענות ולמשל, טענת אי עמידה בתנאי המיגון שנדרשו בפוליסה, טענות לביום הארוע וטענות באשר לגובה הפיצוי.

בהתאם, במקרה ודירתכם או העסק נפרצו אנו ממליצים לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום תביעות הביטוח אשר ילווה אתכם מתחילת הדרך, ימליץ וינווט את תביעתכם, כך שתקבלו את מלוא כספי הפיצויים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם. יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

 

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם