תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת תאונות ספורטאים

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת תאונות ספורטאים ?

 תביעת תאונות ספורטאים היא תביעת ביטוח על פי פוליסת תאונות אישיות אותה מחויבת, על פי חוק הספורט התשמ"ח 1988, לרכוש כול אגודות ספורט, ארגון ספורט, התאחדות ואיגוד, עבור הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות בידם או מטעמם.

 

 מתי ניתן לתבוע ?

 מי שניזוק גופנית כתוצאה ישירה מידית ויחידה מתאונה, שקרתה בתקופת הביטוח, בעת שעסק בפעילות הספורט המבוצעת באיגוד/אגודה/ארגון אליו הוא משתייך, והתאונה גרמה לאחת מהתוצאות המכוסות בפוליסה, זכאי לתבוע את חברת הביטוח המבטחת.

 בדרך כלל יכלול ביטוח תאונות אישיות לספורטאים מספר כיסויים יעודים לספורטאי כגון: נכות צמיתה מתאונה, פיצוי יומי בגין אשפוז, עלות פינוי לבית חולים, מוות מתאונה, פיצוי שבועי בשל אובדן כושר כתוצאה מתאונה, טיפול שיניים כתוצאה מתאונה וחבות כלפי צד שלישי – משכך בקרות אחד מאלה במסגרת פעילות הספורט המוגדרת קמה הזכאות לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הפיצוי, ההחזר הכספי או השיפוי.

 

 האם הכיסוי מותנה בתאונה במסגרת האגודה ?

ביטוח תאונות אישיות לספורטאים, מספק כיסוי ביטוחי לכל מקום בעולם ותקף בכול שעות היממה, אך בדרך כלל מותנה בכך שהעיסוק בספורט הוא במסגרת האגודה, ההתאחדות או האיגוד, אלא כן צוין אחרת.

 

ההתיישנות ?

ההתיישנות להגשת תביעה על פי פוליסה ביטוח תאונות אישיות ספורטאים הנה על פי חוק חוזה ביטוח שלוש שנים (3) מיום קרות התאונה, ואולם ככול שהספורטאי הניזוק הנו מתחת לגיל 18, המועד לתחילת ההתיישנות מתחיל עם הגיעו לגיל 18 ולא ממועד אירוע הביטוח, קרי לספורטאי זכות להגשת תביעה נגד חברת הביטוח עד הגיעו לגיל 21.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' – עו"ד ביטוח הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם