תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת פנסיית נכות/ קצבת נכות

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת פנסיית נכות ?

תביעת פנסיית נכות הנה תביעה נגד קרן הפנסיה בה היה מבוטח העמית בשל אובדן כושר עבודה, מלא או חלקי, ממנו הוא סובל עקב מחלה או תאונה ונועדה להבטיח תשלום חודשי קבוע, בהתאם להגדרות תקנון הקרן.

 

מתי ניתן לתבוע ?

במידה והעמית נמצא במצב של אי כושר עבודה מכול סיבה שהיא הוא זכאי לפנות לקרן הפנסיה אשר תבחן את מידת אי הכושר בו הוא נמצא, את הזכאות לפנסיית נכות ואת מועד תחילתה.

בחינת אי הכושר מתבצעת על ידי וועדה רפואית מטעם הקרן המורכבת מרופאים אשר מונו על ידה, וככלל היא אשר תקבע האם העמית נמצא באובדן כושר ואת זכאותו ל"פנסיית נכות".

על החלטת הוועדה הרפואית ניתן להגיש בקשה לבדיקה חוזרת, השגה, ערעור או תביעה לבית המשפט המוסמך.

 

הדרך להגשת תביעה ?

על מנת שתתאפשר הגשת תביעה לקרן הפנסיה יש לפעול בצורה מדוקדקת ובהתאם להוראות, הנחיות והנהלים של אותה קרן בה מבוטח העמית.

 

סכום התביעה ?

סכום התשלום בפנסיית הנכות משתנה בין עמית לעמית ותלוי בשכר בגינו הופרשו תשלומים לקרן הפנסיה, המסלול הפנסיוני בו היה מבוטח ומידת אי הכושר שנקבע שבו מצוי העמית.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' – עו"ד ביטוח הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם. יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם