תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
סכסוכים כספיים עם חברות ביטוח

אם תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה

או במידה ושולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם, אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהו סכסוך כספי עם חברות הביטוח ?

"מערכת היחסים" של מבוטח עם חברת ביטוח הנה מערכת יחסית חוזית הטומנת בחובה התנהלות כספית ענפה, כאשר על פי רוב, צד אחד ליחסים הנו גוף כלכלי ענק ועשיר אל מול מבוטח פרטי או עסקי קטן עד בינוני.

מערכת יחסים לא מאוזנת זו מביאה לכדי סכסוכים כספיים רבים במסגרתם נדרש המבוטח לשלם תשלומים כספיים תוך שהחברה לעיתים מהלכת עליו אימים באמצעות אנשי מקצוע ועורכי דין מטעמה.

 

מתי כדאי לעמוד על הזכויות ?

אם נדרשתם לשלם תשלום אשר לא התחייבתם בתשלומו או שכבר שילמתם אותו בעבר הרי שעומדת לכם הזכות לסרב לשלמו ולעמוד על זכויותיכם אל מול חברת הביטוח והפועלים מטעמה, כאשר חשוב לדעת, כי חברות הביטוח כפופות לחוקים ולהוראות רבות אשר נועדו להגן על המבוטחים.

כך למשל, אם הייתם מעורבים בארוע ביטוחי ופניתם לחברה שתייצגכם, כדאי לדעת שלחברת הביטוח אסור לסיים את התיק בפשרה מבלי שתפנה למבוטחה בכתב ותבקש את הסכמתו לסיום התיק. אם התעלמה חברת הביטוח מהוראות אלו וסגרה התיק בפשרה ללא משלוח מכתב או אז יהיה פטור המבוטח מתשלום ההשתתפות העצמית.

כך למשל, אם חברת ביטוח מבקשת לבטל פוליסת ביטוח עקב אי תשלום פרמיה היא חייבת, על פי חוק, להודיע למבוטחה באמצעות שני מכתבים על הביטול הקרב ובא ורק לאחר משלוח מכתבים אלו היא זכאית לבטל את הפוליסה, כאשר אם לא פעלה על פי הוראות אלו הביטול אינו בתוקף.

 

הקושי ?

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בסכסוכים כספיים בין מבוטחים לחברות ביטוח למדנו, כי תובעים רבים מפחדים מהתמודדות עם חברת הביטוח ומשכך משלמים כסף ללא הצדקה או שאינם מתייעצים עם עורך דין המצוי בהוראות, בחוקים ובפסיקה הנוהגת, דבר המביא להפסד ולתשלום כפול (הן לעורך דין והן לחברת הביטוח) שלא לצורך.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים וניזוקים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח ומזיקים, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרדנו את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של משרד תבור ושות' בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם. יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדנו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם