תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת סיעוד

חברת הביטוח דחתה את תביעת הסיעוד שלך? תבור ושות' עורכי דין יסייעו לך להשיג את הפיצוי המגיע לך.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח! אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת סיעוד ?

תביעת סיעוד הנה תביעה נגד חברת ביטוח על פי פוליסת סיעוד, כאשר התנאי הבסיסי לתביעה הוא שלמבוטח אין את היכולת לבצע מספר פעולות יום יומיות בסיסיות (ADL – Activities of daily living) או שהוא סובל ממצב בריאותי ותפקוד ירודים עקב "תשישות נפש" וזקוק להשגחה במרבית שעות היממה, למשל עקב מחלת אלצהיימר או בצורות דמנטיו
ת שונות.

 

מתי ניתן לתבוע ?

כאשר המבוטח אינו מסוגל לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי (לפחות 50% מהפעולה) של 3 מתוך 6 פעולות יום יומיות המוגדרות בפוליסה כלקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים (צרכים), לנוע באופן עצמאי או שהמבוטח נמצא במצב בריאותי ותפקוד ירודים עקב "תשישות נפש", קמה לו הזכאות לתבוע ולקבל תגמולי סיעוד מחברת הביטוח.

 

ייצוג על ידי עורך דין

היות ותוחלת החיים במדינת ישראל עולה, היות ואחוז ניכר מאוכלוסיית ישראל מבוטחת בביטוח סיעוד, לעיתים ללא ידיעה, והיות והרוב המכריע של מקרי הסיעוד מתרחש בגיל זקנה, התערב המפקח על הביטוח, קבע אמות מידה אחידות ומחייבות לכול חברות הביטוח ולכול פוליסות הסיעוד וכן הוציא (ומוציא) הוראות והנחיות רבות בעניין.

לכאורה קבלת כספי פוליסת סיעוד מחברת ביטוח אמור להיות הליך פשוט, קל ומהיר. ואולם, במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח למדנו, כי חברות הביטוח עושות כל שביכולתן להימנע מתשלום או לצמצמו, תוך שהן מעלות טענות שונות, כאשר הטענה העיקרית בתביעות סיעוד היא אי עמידה בהגדרות מבוטח סיעודי על פי הפוליסה.

 

למה לפנות אלינו ?19662681_m

כמי שייצג למעלה מעשור חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם