תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
נכות מתאונה

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת נכות מתאונה ?

תביעת נכות מתאונה הנה תביעה נגד חברת ביטוח על פי פוליסת ביטוח במסגרתה ניתן כיסוי ביטוחי לנכות צמיתה, מלאה או חלקית, שנגרמה עקב תאונה, ואשר בהתרחשותה קמה זכאות לקבלת פיצוי חד פעמי, כפי שהוגדר והוסכם מראש וכתלות בגובה הנכות שנותרה.

 

מהי תאונה?

למושג "תאונה" אין הגדרה אחידה ומחייבת אך לרוב היא מוגדרת, בפוליסות הביטוח השונות, כחבלה גופנית כתוצאה מארוע פתאומי ובלתי צפוי מראש על ידי גורם חיצוני וגלוי לעין.

 

מתי ניתן לתבוע ?

משהיה המבוטח מעורב בתאונה (כגון תאונת דרכים, תאונת עבודה, תאונת החלקה ונפילה וכיוצ"ב) ומשנותרה למבוטח נכות תמידית/צמיתה הרי שהוא זכאי לתבוע ולקבל פיצוי חד פעמי מחברת הביטוח.

 

הערכת נכות כיצד ?

הנכות שנותרה למבוטח היא המרכיב החשוב בגובה הפיצוי כאשר את הנכות שנותרה למבוטח לאחר ועקב התאונה מעריך רופא מומחה על פי רוב בהתאם למבחנים הקבועים בתקנות הביטוח הלאומי.

 

גובה הפיצוי ?

הפיצוי בתביעת נכות מתאונה הנו ככלל מכפלת אחוזי הנכות הצמיתה שנותרה למבוטח כפול סכום הביטוח בו בוטח ואולם, במסגרת טיפולנו בתביעות ביטוח ראינו פעמים רבות, כי חברות הביטוח נוקטות בצורת חישוב שונה תוך תשלום פיצוי נמוך מהנדרש.

 

ייצוג על ידי עורך דין ?

קבלת כספי "נכות מתאונה" מחברת ביטוח אמור להיות הליך פשוט, קל ומהיר ואולם, במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח ראינו, כי חברות הביטוח עושות כל שביכולתן להימנע מתשלום או לצמצמו תוך שהן מעלות טענות מטענות שונות, כאשר המחלוקות העיקריות ב"תביעות נכות מתאונה" היא הגדרת קרות התאונה, אחוזי הנכות וסכום הפיצוי.

אם גם אתם עברתם ארוע תאונתי ומצאתם את עצמכם נדרשים להתמודד עם טענות שונות של חברת ביטוח, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום תביעות הביטוח, אשר בהתנהלות מקצועית ונכונה יאפשר קבלת מלוא כספי הפיצויים להם אתם זכאים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' – עו"ד ביטוח הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם