תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת פוליסת ניתוחים, השתלות, תרופות

אם תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה

או במידה ושולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם, אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת פוליסת ניתוחים/השתלות/תרופות ?

תביעת פוליסת ניתוחים הנה תביעה חוזית נגד חברת ביטוח על פי פוליסה במסגרתה ניתן כיסוי ביטוחי למצבים רפואיים קשים כגון: ניתוחים, השתלות, תרופות שאינן בסל הבריאות ולמצבים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי, כאשר בהתרחשות אחד מהם קמה הזכאות לקבלת החזר הוצאות, מימון טיפול/תרופות, תשלום או פיצוי, כפי שהוגדר והוסכם מראש בפוליסה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

היות וחברות הביטוח בישראל מציעות מגוון גדול מאד של תכניות ביטוח (הכוללות ניתוחים-השתלות-ותרופות) השונות באופן מהותי אחת מהשניה וכוללות כיסויים והגדרות שונות, הרי שיש לבדוק כול מקרה לגופו, וככל שהמבוטח נמצא במצב מזכה המוגדר בפוליסה הרי שקמה הזכאות לתבוע.

 

הקושי ?

פוליסת ניתוחים/מחלות/תרופות היא פוליסה הנרכשת לשעת קטסטרופה, ואולם במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח למדנו, כי כאשר הגיעו לאותה שעה קשה הרי שרבים הם המבוטחים המוצאים עצמם נדרשים להתמודד עם חברות הביטוח ולהילחם ארוכות על זכויותיהם, במקום להתמודד עם מחלתם.

אם גם אתם עברתם קטסטרופה ומצאתם את עצמכם נדרשים, בשעה קשה זו, להתמודד עם חברת הביטוח והפועלים מטעמה, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום תביעות הביטוח, אשר יקל עליכם ובהתנהלות מקצועית ונכונה יאפשר קבלת מלוא הכספים והזכויות להם אתם זכאים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' – עו"ד ביטוח הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

 

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם