תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח מנהלים

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהו ביטוח מנהלים?

ביטוח מנהלים הוא חוזה בין מבוטח לחברת ביטוח, המהווה חלופה עבור שכירים לביטוח הפנסיוני, והמשלב חסכון לגיל פרישה, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, כאשר למבוטח ניתנת האפשרות להוסיף כיסויים נוספים כגון מחלות קשות ונכות מתאונה.

 

מהי תביעת ביטוח מנהלים?

תביעת פוליסת ביטוח מנהלים הנה תביעה חוזית נגד חברת ביטוח לקבלת פיצויים, לפדיון כספי חסכון, לקבלת כספי ביטוח חיים ובהתאם לכיסויים הנוספים שנרכשו, כאשר בהתרחשות אחד מהם קמה הזכאות לקבלת גמלה ו/או פיצוי, כפי שהוגדרו מראש בפוליסה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

על מנת שניתן יהיה להגיש תביעה נדרשת התרחשות הארוע הביטוחי המזכה כגון – פטירה או מצב רפואי בגינו נמצא העובד במצב של אובדן כושר עבודה, כתלות בהגדרתה בפוליסה, כאשר יש לשים לב להבדל בין פוליסת אובדן כושר עבודה סטנדרטית לפוליסת אובדן כושר מקצועית.

 

ייצוג על ידי עורך דין ?

לכאורה קבלת כספי "ביטוח מנהלים" אמור להיות הליך קל, פשוט ומהיר ואולם, במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח למדנו, כי חברות הביטוח עושות כל שביכולתן להימנע מתשלום או לצמצמו תוך שהן מעלות טענות מטענות שונות.

אם תביעתכם לא נענתה או נדחתה או במידה ושולם לכם סכום נמוך מהמגיע לכם, אין זה אומר שעליכם להסכים ולוותר על זכויותיכם ומומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום תביעות הביטוח שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה ניתן לקבל את מלוא הכספים מחברת הביטוח, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' – עו"ד ביטוח הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם