תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח חיים וביטוח משכנתא

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי תביעת ביטוח חיים ?

תביעת ביטוח חיים הנה תביעה נגד חברת ביטוח על פי פוליסה שנרכשה על ידי מבוטח בעודו בחיים, ואשר נועדה למתן תשלום חד פעמי ולהבטחת הביטחון הכלכלי של מי שבחר המבוטח.

 

מתי ניתן לתבוע ?

התנאי הבסיסי להגשת תביעת ביטוח חיים היא פטירתו של המבוטח ועמידתו בתנאי פוליסת הביטוח בעודו בחיים.

 

סכום התביעה ?

סכום התביעה הנו סכום ביטוח החיים אשר הוגדר על ידי המבוטח בעודו בחיים, פורט בפוליסה ועבורו שולמה הפרמיה לחברת הביטוח, ואולם ככול שמדובר בביטוח חיים למשכנתא, בדרך כלל סכום הביטוח יהיה בהתאם ליתרת המשכנתא שנותרה לתשלום לבנק במועד פטירת המנוח.

 

זהות התובע ?

ככלל הזכאי לתבוע ולקבל את הכספים על פי פוליסת ביטוח חיים הנו המוטב אשר נקבע והוגדר בפוליסה על ידי המבוטח בעודו בחיים ואולם ככל שלא הוגדר מוטב, הרי שהזכאים לכספי ביטוח החיים הם היורשים על פי צוואה או על פי דין.

 

ייצוג על ידי עורך דין ?

לכאורה קבלת כספי ביטוח חיים אמור להיות הליך פשוט ואולם, במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח למדנו, כי חברות הביטוח עושות כל שביכולתם להימנע מתשלום או לצמצמו תוך שהן מעלות טענות מטענות שונות, כאשר הטענה העיקרית ב"תביעות חיים" היא הפרה של "חובת הגילוי" על ידי המבוטח במסגרת הצעת הביטוח ושאלון הבריאות.

אם תביעתכם נדחתה מסיבה זו, או מכול סיבה אחרת, אין הדבר אומר שכך הם פני הדברים ומומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום הביטוח שכן בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים, לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשור חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם