תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תבעת את חברת הביטוח ותביעתך נדחתה ? קיבלת פיצוי חלקי בלבד ? אל תוותר על זכויותיך !
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
ביטוח בריאות - קבוצתי/פרטי/משלים/שב"ן

תבעתם את חברת הביטוח ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום תביעות ביטוח, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול חברת הביטוח ניתן לקבל את מלוא הכספים והזכויות לעיתים גם ללא הגשת תביעה לבית המשפט.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

 

מהי פוליסת בריאות ?

פוליסת בריאות הנה פוליסה פרטית המהווה רובד נוסף מעבר לביטוח הכללי על פי חוק בריאות ממלכתי והשב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים), ואשר נועדה לתת פתרון מהיר לטיפולים רפואיים ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים, כאשר ביטוח הבריאות הפרטי יכול להיות אישי (בין מבוטח לחברת הביטוח) או קבוצתי (דוגמת ארגון עובדים הרוכש פוליסה עבור כול חבריו).

 

מהי תביעת פוליסת בריאות ?

תביעת פוליסת בריאות הנה תביעה נגד חברת ביטוח על פי חוזה/פוליסת ביטוח במסגרתה ניתן כיסוי ביטוחי למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי ועוד, כאשר בהתרחשות אחד מהם קמה הזכאות להגשת תביעה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

היות וחברות הביטוח בישראל מציעות מגוון גדול מאד של תוכניות ביטוח בריאות אשר שונות אחת מהשניה וכוללות כיסויים שונים הרי שיש לבדוק כל מקרה לגופו וככל שהתרחש הארוע הביטוחי המוגדר בפוליסה ובשל כך נגרמה התוצאה המפורטת, קמה הזכאות לקבלת החזר הוצאות, שיפוי, תשלום או פיצוי, כפי שהוגדר והוסכם מראש בפוליסה.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשור חברות ביטוח אל מול תובעים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח וניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח, מאפשר למשרד תבור ושות' את הניסיון וההבנה היסודית של שני צידי המתרס, ומקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

התמחותו הייחודית של המשרד בתחום תביעות הביטוח מהווה מרכיב משמעותי עבור לקוחותיו ומביא לתוצאות והצלחות יוצאת דופן עבורם.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם