תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת היוון

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

מהי תביעה היוון ?

עובד אשר הוכר במוסד לביטוח לאומי כנפגע עבודה, ונקבעה עבורו קצבת נכות צמיתה (יציבה) בשיעור של 20% ומעלה, יכול לקבל מקדמה על חשבונה של קצבת הנכות, או לבחור לקבל מענק חד פעמי באופן מלא או חלקי, במקום קצבת הנכות.

 

מתי ניתן לתבוע ?

כל עובד שנפגע בעבודה יכול לבקש, בכל שלב, להוון את שארית קצבת נכותו ובלבד שהביטוח הלאומי ימצא שהוא עומד בקריטריונים המנויים בחוק.

 

מהי המטרה לשמה מוגשת התביעה ?

הדרישה להיוון הזכויות מהמוסד לביטוח הלאומי מטרתה לעזור לנפגע מעבודה לבצע את תכנית השיקום אשר מגיעה לו, לעזור לו למצוא מקום מתאים להתגורר בו, או לסייע לו בתחום הניידות והמוגבלות שקרתה לו בעקבות נכותו מתאונת העבודה.

 

ייצוג עורך דין בהליכי הביטוח הלאומי ?

לכאורה תביעת היוון מהמוסד לביטוח לאומי אמור להיות הליך פשוט וקל ואולם במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות אשר ניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי נדחו מספר רב של פעמים עד שהתייאשו וויתרו על זכויותיהם, דבר אשר פגע במצבם או הקשה על שיקומם.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח לאומי הנה התמודדות סבוכה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר יגיש עבורכם את התביעה ויטפל עבורכם בכול ההליכים עד למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם