תביעת תאונת עבודה בביטוח הלאומי

הביטוח הלאומי דחה את תביעת תאונת העבודה שלך? אנו נסייע לך במקצועיות ומסירות להשיג את הפיצוי המגיע לך. למשרדנו ניסיון והצלחות מוכחות. מה שבטוח לא מוותרים לביטוח!

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

מהי תביעת עבודה לביטוח הלאומי ?

תביעת הכרה בתאונת עבודה בביטוח הלאומי הנה תביעה של עובד בשל תאונה שארעה לעובד תוך כדי ועקב עבודתו לרבות בדרך לעבודה וממנה או בשל מחלה שחלה בה עקב עבודתו.

מתי ניתן לתבוע ?

במידה ועובד היה מעורב בתאונת עבודה ונעדר עקב כך מעבודתו ו/או סבל עקב כך מנזקי גוף, או אז קמה לו הזכאות להגשת תביעה לביטוח הלאומי לקבלת גמלה או מענק, כמפורט בחוק.

 עורך דין תאונת עבודה

המועדים להגשת תביעה ?

תביעת למוסד לביטוח הלאומי יש להגיש בתוך 12 חודשים מיום קרות התאונה וחשוב לדעת, כי איחור בהגשת התביעה משפיע על גובה הגמלה המשולמת על ידי המוסד.

האם תביעה לביטוח הלאומי פוגעת בתביעת נזיקין ?

לצערנו תובעים רבים (ואף אנשי מקצוע) סבורים שהגשת תביעה לביטוח הלאומי פוגעת בזכותם להגיש תביעת נזיקין דבר אשר הנו מוטעה ואינו נכון ומסב נזק כספי ניכר. משכך חשוב להדגיש, כי תביעה לביטוח הלאומי אינה פוגעת בזכות להגיש תביעת נזיקין במטרה לקבל פיצוי כספי נוסף ומשלים עבור נזקי הגוף שנגרמו בתאונה.

ייצוג עורך דין בהליכי הביטוח הלאומי ?

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות רבים ניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה או התקבלה רק בחלקה אז, ולאחר הדרך הארוכה שעשו, התייאשו וויתרו על זכויותיהם לפי חוק.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין תאונות עבודה המתמחה בתחום, אשר יגיש עבורכם את התביעה, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

עורך דין תאונות עבודה

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

סיפורי הצלחה

מאמרים

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם