תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
פטור ממס לנכה

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

מהי תביעה לפטור ממס לנכה ?

תביעה לפטור ממס לנכה הנה תביעה המוגשת לרשות המיסים במסגרת מתבקש פטור מתשלום מס הכנסה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

מי שהנו עיוור או נכה בשעור 100% או נכה בשעור 90% מנכות מפגיעות באיברים לפי חישוב זכאי לתבוע ולדרוש פטור מתשלום מס הכנסה.

 

החזר מס רטרואקטיבי

מי שהוכר בהתאם לחוק לתקופה העולה על 184 יום זכאי לדרוש החזר מס רטרואקטיבי לשש (6) שנים אחורה.

 

חשוב לדעת ?

ההליכים לפטור ממס לנכה הם הליכים מסורבלים המתחילים בפניה לרשות המיסים המפנה את התביעה למוסד לביטוח לאומי אשר מזמן וועדה אשר בודקת את הנכה ועומדת את נכותו. בתם בדיקותיה תקבע הוועדה את נכותו של התובע ותעביר מסקנותיה למס הכנסה ורק אז יקבע פקיד השומה את הזכאות לפטור ממס על פי סעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה.

אז אמנם ההתמודדות עד לקבלת הפטור מתשלום מס הכנסה אינה פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר יגיש עבורכם את התביעה, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם