תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
ייצוג בוועדות עררים

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

ערר על וועדה של המוסד לביטוח לאומי 

ערר הנו למעשה הליך השגה המוגש על החלטת הוועדה מדרג ראשון של המוסד לביטוח לאומי,  כאשר לאחר הגשת הערר מועבר הדיון בתיקו של הנכה לדיון בוועדת העררים.

 

באילו נושאים דנה וועדת העררים ?

וועדת העררים רשאית לדון בכל נושא בו תמצא לנכון לדון וגם בכזה עליו כלל לא ערר הנכה, כאשר בהחלטתה הסופית היא יכולה להשאיר את פסיקת הוועדה הראשונה, לשנותה בחלקה או לבטלה לחלוטין.

 

המועד להגשת ערר ?

ערר על וועדה מדרג ראשון יש להגיש בתוך 60 ימים מיום קבלת החלטת המוסד לביטוח לאומי בדרג ראשון.

 

ייצוג בוועדת העררים ?

במהלך השנים בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות רבים מנסים להתמודד בעצמם או באמצעות "יועצים" כאלו או אחרים עם החלטות הוועדה מדרג ראשון תוך שהם מגישים ערר באופן עצמאי, ואולם מה שאינם יודעים היא העובדה שכניסת נציג של אותן חברות ייעוץ/יועצים לוועדה אסורה בתכלית האיסור, ולמעשה את החלק הכי חשוב בתהליך, שהוא התמודדות עם הוועדה הקובעת את הנכות וכפועל יוצא את גובה הגמלאות הכספיות, יאלצו לעשות בכוחות עצמם וללא ייצוג הולם.

אם לא די בכך. במידה וועדת העררים לא תקבל את הערר הרי שלאותם "יועצים" אסור לנקוט בהליכים משפטיים והם לא יכולים להגיש ערעור לבית הדין לעבודה. מצב דברים זה מביא לכך שנכה אשר זכויותיו נרמסו נאלץ לשכור עורך דין אשר ייצגו ולשלם פעמיים שכר טרחה, פעם אחת ל"יועץ" ופעם אחת לעורך הדין.

אז אמנם היועצים השונים עושים לעצמם יחסי ציבור בעיתונם וברדיו אך חשוב לדעת, ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה ורצוי ומומלץ לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום,אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם במקצועיות בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם