תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה לנכות כללית

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

מהי תביעה לנכות כללית ?

תביעת נכות כללית הנה תביעה לקבלת קצבה חודשית מהמוסד לביטוח הלאומי.

 

מתי ניתן לתבוע ?

מי שסובל מליקוי גופני, שכלי או נפשי עקב מחלה, תאונה או מלידה ואין לו כושר להשתכר או שכושרו להשתכר ירד ב-50% לפחות, יכול להגיש תביעת נכות כללית.

 

מי יכול להגיש תביעה ?

את התביעה יכול להגיש כל אדם שהוא תושב ישראל שעבר את גיל 18 ועדיין לא הגיע לגיל פרישה.

 

תנאי הזכאות לקבל גמלת נכות כללית ?

על מנת להיות זכאים לקבלת גמלת נכות כללית נדרש שרופא הוועדה יקבע נכות רפואית בשעור של 60% או 40%, כתלות בליקויים הרפואיים, ושפקיד התביעות יקבע שיש ירידה של לפחות 50% מהכושר להשתכר או לתפקד במשק הבית (לעקרת בית נכה).

 

תביעתכם נדחתה מה עושים ?

במידה ותביעתכם לנכות כללית נדחתה ניתן להגיש ערעור או לדרוש, בחלוף שישה חודשים, בדיקה חוזרת.

 

ייצוג עורך דין בהליכי הביטוח הלאומי

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות רבים ניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה או התקבלה רק בחלקה אז, ולאחר הדרך הארוכה שעשו, התייאשו וויתרו על זכויותיהם לפי חוק.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

 

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם