תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה לניידות

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

תביעת ניידות ?

תביעת "ניידות" הנה תביעה המוגשת לביטוח הלאומי במסגרתה נדרשות הטבות כספיות המוענקות למי שסובל מליקויים ברגליים המגבילים אותו בניידות.

 

מתי ניתן לתבוע ?

על מנת שניתן יהיה להגיש תביעת ניידות, ראשית יש שהתובע יהיה תושב ישראל הנמצא בארץ ואשר הגיע לגיל שלוש לפחות ועדיין לא הגיע לגיל פרישה.

כאשר עומדים בתנאי בסיס אלו ניתן להגיש התביעה אז תבחן המוגבלות בניידות, עקב ליקויים ברגליים, על ידי וועדה רפואית של משרד הבריאות, על פי רשימת ליקויים מוגדרת.

רק וככל שהתובע ימצא על ידי הוועדה כסובל מ 40% מוגבלות בניידות והוא בעל רשיון נהיגה בתוקף או 60% כאשר אין בידו רשיון, או אז יהיה זכאי לקבל הטבות ייעודיות.

 

התביעה נדחתה מה עושים ?

במידה והתביעה לא התקבלה או התקבלה בחלקה ניתן תוך 60 יום ממתן ההחלטה להגיש ערר לוועדה לעררים כאשר גם על החלטת הוועדה לעררים ניתן להגיש ערעור לבית הדין לעבודה.

 

ייצוג עורך דין בהליכי הביטוח הלאומי ?

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי רבים שניסו לטפל בעצמם בהליכים אל מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה, פעם אחר פעם או התקבלה רק בחלקה, התייאשו וויתרו על הזכויות המגיעות להם לפי חוק.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם