תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת מחלת מקצוע בביטוח הלאומי

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

מהי תביעה בגין מחלת מקצוע ?

תביעת מחלת מקצוע הנה תביעה להכרה במחלה שחלה בה העובד עקב עבודתו או עיסוקו, בהיותו חשוף לגורמים או תנאים מזיקים (כימיים, פיזיקלים, ביולוגים, וכו'), כאשר לאחר ההכרה במחלה כמחלת מקצוע יהיה זכאי לקבל מענק או קצבה חודשית מהמוסד לביטוח הלאומי.

 

מתי ניתן לתבוע ?

כל עובד שחלה באחת ממחלות המקצוע המפורטות בחוק ולמשל הרעלות, מחלות עור, שחפת ועוד יכול להגיש תביעה לביטוח הלאומי, כאשר מומלץ לעשות זאת תוך שנה מיום גילוי המחלה, שאחרת המענק או הגמלה עלולים להיפגע.

חשוב לדעת. למרות שרשימת מחלות המקצוע המוכרות הנה רשימה סגורה עדיין אם המחלה נוצרה עקב מיקרוטראומה (פגיעות זעירות חוזרות ונשנות אשר נגרמו לעובד במהלך עבודתו) הרי שניתן להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי, לדרוש הכרה ולקבל את הזכויות המגיעות על פי חוק.

 

תביעתכם נדחתה מה עושים ?

במידה ותביעתכם להכרה במחלה כ"מחלת מקצוע" נדחתה על ידי המוסד לביטוח לאומי זכותכם להגיש תובענה לבית הדין לעבודה ולבקש הכרה במחלה כמחלת מקצוע.

 

ייצוג עורך דין בהליכים נגד הביטוח הלאומי ?

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות רבים ניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה או אז, ולאחר הדרך הארוכה שעשו, התייאשו וויתרו על זכויותיהם לפי חוק.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר יגיש עבורכם תביעה, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי בחיפה והצפון.

 

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם