תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
תביעת ילד נכה

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

תביעת ילד נכה ?

תביעת "ילד נכה" הנה תביעה המוגשת לביטוח הלאומי במסגרתה נדרשת גמלה כספית אשר נועדה להקל על גידולו של הילד ולאפשר לו ככל הניתן לנהל אורח חיים תקין בחיק המשפחה והקהילה.

 

מתי ניתן לתבוע ?

על מנת שניתן יהיה להגיש תביעת ילד נכה, ראשית יש לעמוד במספר תנאים בסיסיים והם: הילד הוא ילד של מבוטח שהוא תושב ישראל, הילד נמצא פיזית בישראל ואינו מוחזק במשפחה אומנת או במוסד וכן שהילד אינו מקבל קצבת ניידות.

כאשר עומדים בתנאי בסיס אלו, במידה והילד סובל מליקוי בריאותי קשה כגון עיכוב התפתחותי חמור, תלות בעזרת הזולת, תסמונת דאון, אוטיזם, ליקוי ראיה וכיוצ"ב או אז קמה הזכאות להגשת תביעת "ילד נכה" למוסד לביטוח ולדרוש זכויות על פי חוק.

 

תביעתכם נדחתה מה עושים ?

אם הועדה של המוסד לביטוח הלאומי דחתה את התביעה ניתן לשוב ולהגיש אותה שוב בחלוף 6 חודשים מיום שדחו אותה.

 

ייצוג עורך דין בהליכי הביטוח הלאומי 

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי הורים רבים שניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה פעם אחר פעם או התקבלה רק בחלקה, התייאשו וויתרו על הזכויות המגיעות להם לפי חוק.

אז אמנם ההתמודדות עם המוסד לביטוח הלאומי אינה התמודדות פשוטה אך כדאי לדעת – זכותכם לקבל ייצוג מעורך דין המתמחה בתחום, אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם בכול ההליכים ואשר ידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם