תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח הלאומי!
ייצוג וליווי בוועדות הביטוח הלאומי

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

ניהול הליכים במוסד לביטוח לאומי

לצערנו רבים נדרשים לפנות ולבקש גמלאות ועזרה מהמוסד לביטוח לאומי. לאור זאת ולאור הקשיים הרבים שמערימים המוסד לביטוח לאומי והפועלים מטעמו, בדרך לקבלת הזכויות על פי חוק, קמו להם כמו פטריות אחרי הגשם "יועצים", חברות ייעוץ ועוד גופים כאלה ואחרים המסייעים לנפגע הנזקק בניהול ההליכים הפרוצדורליים מול המוסד לביטוח לאומי.

ואולם ניהול ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי אינם מתחילים ונגמרים במילוי טפסים אלא בהליכים חשובים יותר כגון הופעה מול ועדה רפואית של הביטוח הלאומי (לעיתים מספר וועדות), התייעצות עם אנשי מקצוע והכנה לוועדות הביטוח הלאומי, הגשת ערר על וועדה ראשונה של הביטוח הלאומי אשר קיפחה את הניזוק, הגשת ערעור על החלטת וועדת ערערים לבית הדין לעבודה ועוד ועוד, והכל לשם מיצוי הזכויות המגיעות על פי חוק לניזוק.

 

איסור כניסת יועצים לוועדות ביטוח לאומי !

בעניין זה חשוב לדעת. על פי חוק יועצים כלל אינם מורשים להיכנס לוועדות הביטוח הלאומי ולמעשה הניזוק נאלץ לייצג את עצמו בפני הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי, דבר אשר לכל הדעות אינו פשוט ואף אינו נעים.

מעבר לאיסור על כניסתם לוועדות הרפואיות, היועצים אינם מורשים ואין להם את הכלים להגיש עררים, ערעורים ולייצג בבית הדין לעבודה בשאלות משפטיות.

הלכה למעשה הניזוק אשר ניסה לחסוך כסף עומד לאחר פרק זמן בפני שוקת שבורה – מחד הוא נדרש בתשלום ל"יועצים" מאידך הוא לא קיבל ייצוג מלא ומשפטי עבור כספו והוא נדרש לשכור עורך דין אשר ייצגו ולשלם שוב שכר טרחה.

 

חשיבות ייצוג בוועדות הביטוח הלאומי

אז אמנם מילוי הטפסים הנו חלק אשר בלעדיו לא ניתן להתחיל את ההליכים, אך החלק החשוב באמת והמשפיע ביותר על הגמלאות המשולמות והכספים שיתקבלו בידי התובע, אם בכלל, היא החלטות הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי באשר לנכות הרפואית ממנה הוא סובל.

לאור חשיבותה המכרעת של החלטות הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי על הגמלה הכספית, מומלץ להיות מיוצג על ידי עורך דין המתמחה בתחום אשר ילווה אתכם בוועדות הרפואיות בביטוח הלאומי וידבר בשמכם, אשר יטפל עבורכם במקצועיות בכול ההליכים וידאג למיצוי מלא ומהיר של זכויותיכם, כאשר לא פחות חשוב לדעת, היא העובדה שמרבית עורכי הדין לוקחים שכר טרחה זהה ליועצים אך נותנים שרות שלם יותר הכולל הכנה וליווי בוועדות וכן במקרה הצורך הגשת עררים וערעורים, זאת בנוסף למילוי הפרוצדוראלי של הטפסים השונים.

 

למה אנחנו ?

כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם