תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תבעת את המוסד לביטוח לאומי ותביעתך נדחתה? אל תוותר על זכויותיך!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי. מה שבטוח – לא מוותרים לביטוח!
תביעת הכרה בארוע חריג כתאונת עבודה

תבעתם את המוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה ? שולם לכם סכום נמוך מזה המגיע לכם ?

אל תוותרו על זכויותיכם

מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין מנוסה בתחום הביטוח הלאומי, שכן, בהתנהלות מקצועית ונכונה מול הביטוח הלאומי וייצוג מקצועי בוועדות המוסד ניתן לקבל את מלוא הזכות המגיעה לכם.

הנתונים מוכיחים כי תביעת ביטוח לאומי בסיוע עו"ד מומחה- מגדילה את סיכויי התביעה.

מה שבטוח לא מוותרים לביטוח הלאומי!

 

מהי תביעת הכרה בארוע כתאונת עבודה ?
"תביעת הכרה" הנה תביעה המוגשת נגד המוסד לביטוח הלאומי, לאחר שפניה בעקבות ארוע בעבודה נדחתה על ידו בטענה, כי לא ארע או שאינו קשור לעבודה או לתנאי העבודה.

 

מתי ניתן לתבוע
מי שחווה נזק גופני או נפשי במהלך ועקב עבודתו ותביעתו להכרה בארוע כתאונת עבודה נדחתה על ידי המוסד לביטוח לאומי זכאי להגיש תביעה להכרה בארוע כתאונת עבודה.

 

מה מוכיחים ?
על פי רוב התביעות הנדחות על ידי המוסד לביטוח לאומי הם הארועים בהם גורם הנזק אינו נראה לעין ויכול להיות מסיבות אחרות כגון תחלואה. משכך במסגרת תביעת הכרה יש להוכיח, כי הנסיבות שגרמו לנזק נגרמו בנסיבות חריגות ושונות משגרת עבודתו היום יומית של העובד ובנוסף, כי יש קשר רפואי בין הארוע לנזק הפיזי או הנפשי ממנו סובל העובד.

 

מה יכול להחשב אירוע חריג ?
אירוע חריג הנו כול אירוע אשר הביא לנזק גוף (פיזי או נפשי) בנסיבות עבודה השונות משגרת עבודתו של העובד ולמשל עובד שארע לו התקף לב או אירוע מוחי בסמוך לוויכוח בצעקות עם המנהל יכול להיחשב כאירוע חריג שהנו תאונת עבודה.

 

הקושי ?
במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתביעות ביטוח לאומי ראינו, כי לקוחות רבים ניסו לטפל בעצמם בהליכים מול הביטוח הלאומי ותביעתם נדחתה או אז, ולאחר הדרך הארוכה שעשו, במקום להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי באמצעות עורך דין המתמחה בתחום, התייאשו וויתרו על זכויותיהם.

 

למה אנחנו ?
כמי שמייצג שנים רבות לקוחות פרטיים בהליכים נגד המוסד לביטוח לאומי ובתביעות נגד חברות ביטוח,ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה היכרות מעמיקה עם דרכי "פעולתן" ו"חשיבתן" של הפועלים מטעם המוסדות והארגונים אשר מנגד.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים עבור לקוחות פרטיים ובניהול תביעות והליכים עבור חברות ביטוח מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת, הן בתחום דיני הביטוח, הן בתחום דיני הנזיקין והן בתחום תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המאפשר מתן שרות מקצועי ושלם ללקוח, דבר המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והביטוח הלאומי.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם