הותקפת על ידי כלב? חושב שמגיע לך פיצוי?
הותקפת על ידי כלב? חושב שמגיע לך פיצוי?
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.
תביעת תקיפת כלב

מהי תביעה תקיפת כלב ?

תביעת תקיפת כלב הנה תביעת נזיקין המוגשת על ידי מי שהותקף על ידי כלב וסבל עקב כך נזקי גוף.

 

מתי ניתן לתבוע ?

כל מי שנגרמו לו נזקי גוף עקב תקיפת כלב זכאי להגיש תביעה נגד הבעלים של הכלב או המחזיק בו ולקבל פיצויים כפי שנגרמו ויוכחו.

 

האם ניתן להתגונן בפני התביעה ?

האחריות של בעל כלב שתקף הנה אחריות מוחלטת ואולם אם יצליח הבעלים של הכלב להוכיח, כי נשיכת הכלב נעשתה לאחר שהסיגו גבול במקרקעין שלו, תקפו אותו או התגרו בכלב, אזי יוכל ליהנות מאותן הגנות המפורטות בפקודת הנזיקין.

 

ההתיישנות ?

על פי החוק ההתיישנות להגשת תביעה הנו שבע (7) שנים מיום קרות התקיפה.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים פרטיים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח ומזיקים, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח ובניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת הן בתחום דיני הביטוח והן בתחום דיני הנזיקין, תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם