נגרמו לך נזיקים בעקבות רשלנות או הפרת החוק? חושב שמגיע לך פיצוי?
נגרמו לך נזיקים בעקבות רשלנות או הפרת החוק? חושב שמגיע לך פיצוי?
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.
תביעה בסיוע עו"ד מגדילה את סיכויי התביעה ואת גובה הפיצוי.
תביעת נזיקין נגד מעסיקים, קבלנים ומוסדות

מהי תביעה נגד מעסיקים, קבלנים ומוסדות ?

זוהי תביעת נזיקין נגד מעסיק, קבלן או מוסד בגין נזקי גוף או רכוש שנגרמו לאדם כתוצאה מרשלנות או הפרת החוק על ידי הנ"ל.

 

מתי ניתן לתבוע ?

במידה ועקב רשלנות או הפרת חוק של קבלן, מעסיק או מוסד נפגע עובד או עובר אורח או אז קמה לניזוק הזכות להגיש תביעת נזיקין ולדרוש פיצוי בגין הנזקים שנגרמו לו.

כך למשל עובד שנפל מפיגום ונפצע בזמן עבודתו או עובר אורח אשר נפל לבור בעודו הולך בשטח המועצה המקומית או עובד שהורעל בזמן עבודתו, יכולים להגיש תביעת נזיקין נגד גורם הנזק. זה תחום התמחותו של עורך דין נזיקין.

 

את מי תובעים ?

כל עובד שסבל מנזקי גוף, פגיעה או מחלה שנגרמה עקב עבודתו או תנאי העסקתו רשאי לתבוע הן את המעביד, הן את חברת הביטוח שביטחה את המעביד והן את המוסד לביטוח הלאומי. במקרה של תאונה שאינה במסגרת העבודה ניתן להגיש תביעה נגד גורם הנזק (המועצה שלא דאגה לאטום את הבור, בית הספר שלא דאג להתקין מעצור לדלת הכיתה, הקבלן שלא גידר את השטח בו מבוצעות העבודות, איש המקצוע שלא התקין מעקה ועוד ועוד) וכן את חברת הביטוח שמבטחת בביטוח צד שלישי.

חשוב לדעת, כי הגשת תביעת הנזיקין אינה פוגעת בזכות לתבוע על פי ביטוחים פרטיים ולקבל פיצוי כספי נוסף.

 

הקושי ?

במהלך השנים הרבות בהן מטפל משרדנו בתיקי תאונות למדנו, כי תובעים רבים אינם מתייעצים בזמן ולכן מזיקים לתביעתם אל מול גורם הנזק או חברות הביטוח מטעמו, אשר עושים כל שביכולתם להימנע מתשלום תוך שימוש באמצעים וחוקרים על מנת להכשיל את הנפגע ולהכין את הגנתם.

היות והתמודדות עם מזיקים מוסדיים כגון עיריות, מועצות וקבלנים ועם חברות הביטוח והפועלים מטעמן אינה התמודדות פשוטה מומלץ להקדים ולהתייעץ עם עורך דין נזיקין, המתמחה בתחום, אשר ינחה וילווה ממועד מוקדם ככל הניתן לתאונה, דבר אשר ישפר את סיכוי התביעה ויגדיל את סכום הפיצוי.

 

למה אנחנו ?

כמי שייצג למעלה מעשר שנים חברות ביטוח אל מול תובעים פרטיים, וכיום מייצג לקוחות בתביעות נגד חברות ביטוח ומזיקים, ייחודו של משרד אורי תבור ושות' הינה הכרות מעמיקה עם דרך "פעולתן" ו"חשיבתן" של חברות הביטוח והפועלים מטעמן.

הידע והניסיון שנצבר בעבודה רבת שנים בעבור חברות ביטוח ובניהול תביעות רבות עבור לקוחות נגד חברות ביטוח ומזיקים, מאפשר למשרד תבור ושות' את ההתמחות המשולבת הן בתחום דיני הביטוח והן בתחום דיני הנזיקין, תאונות העבודה והביטוח הלאומי, שילוב המקנה למשרד את היתרון המשמעותי ואת המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

יתרונות אלו בשילוב יצירתיות משפטית, נחישות ורצון לעזור וללוות את לקוחותינו אל הצדק, הובילו את משרדינו להיות המשרד המומחה והמוביל בתחום תביעות הביטוח והנזיקין.

לבדיקת סיכויי התביעה שלך

ללא התחייבות מלא/י את פרטי המקרה ונחזור אלייך בהקדם